Tarihce


Polimoda – Uluslararası Enstitüsü, moda tasarımı ve pazarlama, tasarım, üretim,ticarileştirilmesi ve pazarlama yanı sıra, akademik ve üretim dünyası arasında yakın bir işbirliği oluşturmak amacıyla, uluslararası panorama ile sürekli bir karşılaştırma sağlayan özel kurslar düzenlemektedir.

1986 yılında kurulan, Moda New York Eyalet Üniversitesi Teknoloji Enstitüsü ile işbirliği içinde Floransa ve Prato Town  salonları ve bazı iş dernekleri, inisiyatif ve finansman.

Polimoda şirket talepleri doğrultusunda kaliteli bir mesleki eğitim ile öğrencilerinsağlar.  Polimoda IFFTI (Moda Teknoloji Enstitüleri International Vakfı) üyesi olan ve Regione Toscana, Floransa ve Prato İller ve Avrupa Birliği fonları ile işbirliği içinde mesleki formasyonu kursları sunmaktadır.

Polimoda iki katına çeşitlendikçe: tüm düze moda, Polimoda Srl meydana gelir.

Polimoda SRL Polimoda kampüsü yanı sıra 2001 yılında, moda sektöründe faaliyet gösteren yüksek düzeyde eğitim ve danışmanlık hizmetleri şirketleri sağlamak için ortaya çıkar.

Polimoda Srl proje, 20 önde gelen moda şirketleri ile ilgili; Gucci Tod, La Rinascente Lineapiù, Shima az Sildorex Fransız  ve Japon ulaşan. Bu ittifak içingüdü, güncel ve iyi-uzman kişiler ile iş dünyasının sağlamaktır. Yani geri kalan% 49 iştirakçi ait, yeni kurulan şirket paylaşımı% 51 Ent-Sanat Polimoda gider.

Bölümler

Konaklama

Ek İmkanlar