Kampüsler


NABA Navigli, sanat ve kültür açısından en güzel ve canlı bir şehir olan tarihi bölgesinde, yenilenmiş bir sanayi kompleksi ve büyük mimari değeri bulunmaktadır.

Kampüs mükemmel bir BİT altyapısı ve bilgisayar grafikleri, video düzenleme, 2D ve 3D modelleme, ses tasarımı, hem de atölye özel, gravür, modelleme, resim ve aydınlatma için laboratuvarlar bulunmaktadır.

Plastik işleme için, takı, demir ve ahşap Via Col di Lana bir stüdyo dalında öğrencilere açıktır. Kampüs aynı zamanda Nabas, İtalyan ve yabancı sanatçı ve Nabari, bar ve restoran sergileri ev sahipliği yapan bir sergi alanı içerir.

Güzel Sanatlar Akademisi (Yeni)

Milan

Sanat ve tasarımı sevenler ve bir meslek haline çevirmek isteyenler, nereye gidebileceğini bilir. Milano, her zaman yaratıcı olmuştur ve sanatsal hareketler kültür ve ekonomik kalkınma motorları vardır. Büyük yayıncılar eğlence ve iletişim, operadan modaya, mimari resimden, her şey burada sanat tarihsel olarak çok hassas bir toplumun stili ve resmi zarafet çağrıştırıyor.

Milan Eğitim nedenle müze, fuar ve uluslararası sergi, tiyatro, sergi salonlarında zengin bir çok canlı ve yaratıcı bir ortamda dünyaca ünlü sanatçı ve tasarımcılar karşılamak için, yapıcı bir şekilde eleştirel düşünme becerilerini artırmak için eşsiz bir kültürel fırsat, defileler sanatsal ve entelektüel moda.  Canlı ve kozmopolit bir şehir herkesin uyum ve tam değeri, hak edenlere vermeye  davet ediyoruz.

Nabas

Nabas öğrenciler ve İtalyan ve yabancı sanatçıların Akademisi öğretim üyeleri tarafından düzenli olarak sergilere ev sahipliği sergi alanıdır. 

Nabari

Nabari kampüste yenilenmiş bar ve restoran mevcuttur.

Nabari kahvaltı, aperatifler, içecekler ve aperatif için 8.15 ile 20.00 arasında açıktır ve kafeterya hizmet ile, 12,00 ile 14,00 arasında self servise çalışır.

Toplum Boxing Catering aşçılar bir ekip sayesinde, Nabari hammadde ve gıda pişirme işleminin sağlığa kalitesine özel önem veriyor.

Büyük bir teras öğrencilerin ve personelin NABA için toplamak ve rahatlamak için ek alan sağlar.

Tarihçesi

Bölümler

Konaklama

Ek İmkanlar