Konaklama


ADRIANO 51

Kompleks, şehir merkezine kolayca ulaşılabilir ve bypass Cascina Gobba doğusunda, metro n ° 2 Crescenzago durağı ve iki durağı (otobüs 50 ve 53) yüzey hatlarının kavşak yakınında bulunmaktadır.
Bina dört katlı asansör, park yerleri, garaj ve kiler ile iki salonda yayılmış iki düzeyde toplam 62 birimlerinin,.

Tek tek birimler 68.000 metre kare olmak üzere toplam iki seviye. Bunlar geniş bir oturma odası, banyo ve geniş bir terasa sahip bir asma oluşur. Hava soğutma sistemleri ile donatılmıştır ve kendini hırsız alarm ve ev otomasyon sistemleri kurulum için tasarlanmıştır. Zemin ahşap ve banyo tamamen antik mermer ile kaplı olduğu.
Kompleksi, aynı zamanda bir spor salonu, spor alanı ve yüzme havuzu da sunuyor.

VIA SCIESA 3

Via Via Bezzecca 6 Sciesa 4 ve yeni genel merkezine birkaç metre SİT önünde bulunan bu tesiste, 4 ay gibi bir uyarı ile uygun koşullarda erken fesih imkanı ile 4 yıllık sözleşme içine girebilirsiniz. .

Daireler Milan merkezinde bulunan ve kentin çeşitli ulaşım bağlantıları (metro veya otobüs ya) varlığı sayesinde herhangi bir yerde kolayca ulaşılabilir.
Bina 2005 yılında restore edilmiş ve dairelerin tamamı iyice döşenmiştir. Dairelerde mutfak, çekyat (ek misafirler için), 4 sandalye, çamaşır makinesi ve iki adet tek kişilik yatak ve iki dolaplar ile bir yatak odası ile banyo bir masa, oturma odasından oluşmaktadır. Binada asansör, bakıcı ve fiber optik kablolama ile donatılmıştır.

Gayrimenkul ve aracılık maliyetleri, mülkiyet arasındaki anlaşma sayesinde muaf dairelerin konumu ve IED. Ayrıca olağan ve olağanüstü bakım sözleşmede yer almaktadır.

Tarihçesi

Bölümler